Pánské zdravotní ponožky s bambusovým vláknem (10 párů)

Dostupnost: Skladem
Doporučená cena: 400 
Nakupte více balení a ušetřete
285  vč. DPH
+

Popis

Ponožky s bambusovým vláknem vynikají skvělou savostí a absorpcí vlhkosti, zároveň však pokožku nevysušují. Bambusové vlákno je měkké a zároveň velmi odolné. Jedná se o balení deseti párů ponožek.

TIP: Kupte zvýhodněný set 3 balení (30 párů) se slevou 7% nebo set 5 balení (50 párů) se slevou 10%. Stačí ve výběru setu vybrat požadovaný počet.

Bambusové ponožky jsou v posledních několika letech na velkém vzestupu v oblíbenosti, a to i u nás v České republice. Není se čemu divit. Jedná se o velice kvalitní produkt, který se zákazníkům osvědčil v různorodých aktivitách. Ať už to byl běžný každodenní provoz nebo výlety, túry a další sportovnější činnosti. Bambusové ponožky jsou oblíbené jak mezi pány, tak u dam. Proto nabízíme obě varianty - pánské i dámské.

Ročně prodáme tisíce kusů bambusových ponožek a tento trend se stále zvyšuje. V našem eshopu ProLožnici jsme si dali velkou práci s tím, abychom vám mohli nabídnout co nejkvalitnější zboží a zároveň udrželi příznivě nízkou cenu. Věříme, že se nám to povedlo, a zákazníci si je také velice chválí.

Využijte akční nabídky a zakupte bambusové ponožky v množstevní slevě. Cena je sice příjemná už u setu 10 kusů, avšak při nákupu 3 balení (30 párů) se vám konečná cena zlevní o 7 %, při nákupu 5 balení (50 párů) dokonce o 10 %. Udělejte radost svým blízkým a zabezpečte bambusové ponožky pro celou rodinu!

Parametry a specifikace

Materiál:
65% bambus, 35% bavlna