-22%

Sedák na židli: Červený

Barevný měkký sedák na židli pro příjemnější posezení, červený Minimální objednávka: 4ks Dopřejte si také náš oblíbený sedák na...

Dostupnost: Skladem
Stará cena: 89 
Ušetříte: 20  (22%)
Naše cena: 69  vč. DPH

Zakoupením získáte 14 bodů

Popis

Barevný měkký sedák na židli pro příjemnější posezení, červený

Minimální objednávka: 4ks

Dopřejte si také náš oblíbený sedák na židli v červené barvě! Červená barva značí energii, vášeň, optimismus a průbojnost. Dodejte své domácnosti novou sílu! Navíc dokonale pohodlný materiál přinese i nejobyčejnějším každodenním aktivitám novou úroveň.

Sedáky na židle patří dlouhodobě k nejpopulárnějším produktům eshopu ProLožnici.cz. My se tomu rozhodně nedivíme! Bavlněný materiál je na dotek a posezení nesmírně příjemný, vnitřek sedáku je pak vyplněn klasickým polyesterem, takže si můžete být jistí, že dlouho vydrží. Pořízení takového sedáku je chytré a posune vaši životní úroveň zase o maličký kousíček dopředu. Ať už budete obědvat nebo večeřet, bude sedák vaším parťákem na dlouhé i krátké chvíle! Naši zákazníci si na něj zpravidla rychle zvyknou a už nemohou fungovat bez něho!

Kromě toho naše sedáky skvěle chrání citlivé části vašeho těla. Nezřídka se stává, že brávě posezení v chladnější místnosti způsobuje různorodé neduhy. Může jít nejen o nachlazení ale i různé záněty a dlouhodobé problémy. Sedák je vaším ochráncem, který zajistí maximální prevenci.

Po odeslání objednávky si můžete být jisti, že zboží dostanete během několika málo dnů. Tisíce našich zákazníků již zakoupilo a doporučují i vám!

Na veškeré zboží platí maximální garance spokojenosti. Nebude-li tento produkt tím nejpohodlnějším, jaký jste poznali, máte právo nechat si vrátit peníze!

Parametry a specifikace

Materiál:
100% Bavlna
Materiál výplně:
100% Polyester
Rozměry:
40 x 40cm